Vereniging

Bestuur: telefoonnummers en E-mailadressen

Wen Ganzevoort  Voorzitter, Alkmaar
072-5719254 / 0650277119
voorzitter@noc-nw.nl
Gertjan van der Made  Penningmeester
06-51754334
penningmeester@noc-nw.nl

VACATURE (per 1-1-2018)   Secretaris - Alkmaar
secretaris@noc-nw.nl

Mary Schuijt - de Winter - Zaandam

m.de.winter@noc-nw.nl

Veronica Bronkhorst Bestuurslid - Zaandam
020-7728157
v.bronkhorst@noc-nw.nl
Frans Favier  Bestuurslid - Alkmaar


Frank Coenen  Bestuurslid - Alkmaar
06-51537714
f.favier@noc-nw.nl


f.coenen@noc-nw.nl

Michael Roos  Bestuurslid - Hoorn
0229-269268
m.roos@noc-nw.nl

   
Allemaal tegelijk bereiken nocbestuur@noc-nw.nl

 
De betaling kan via de NOC-rekening:
NL44 INGB 0004 4143 77 t.n.v. NOC  Medemblik

onder vermelding van: het evenement, uw naam en standplaats.

Voor de contributie € 30,00* per jaar graag jaargang aangeven
(*gepensioneerden € 24,00 per jaar)

 

Contactpersonen NOC onderdelen

Zaalvoetbal, Alkmaar
Paul van de Hoeven
06-20711491
     
Zee Visclub Eric Beijer
06-40327841 (na 17:00 uur)
     
Klaverjassen Ton Barends 06-14888548
     
Bingo Tom Bijster 072-5727541
     
Motorclub Nockenas Hans Fieman 0226-423649
Biljartclub Alkmaar Rob Deijmann 06-51096302

 

Reglement van de NOC ... klik hier                    Wilt u lid worden ... klik dan hier                    Meest gestelde vragen vindt u hier